תרומת ביציות

כ-20% מהזוגות בישראל סובלים מבעיות פוריות שחלקן הגדול ניתן לפתרון עם טיפול שמותאם למקור הבעיה. תרומת ביצית הינה מענה אפשרי לבעיות פוריות שמקורן במערכת תאי הרבייה של האישה.

למשל, נשים עם כשל שחלתי, נשים עם רזרבה שחלתית מופחתת או חסר שחלות, נשים שחצו את גיל 45, נשים אשר מייצרות עוברים או ביציות באיכות דלה, נשים הנושאות גן פגום ועוד. תרומת ביציות עשויה להתאים לכל אישה בגיל 18-54 אשר איננה יכולה להתעבר מביציותיה, וזוהי פרוצדורה רפואית מקובלת בכל העולם. 

התהליך

תרומת ביצית ניתנת מאישה אחרת, צעירה ובגילאי 21-30. הביציות נשאבות מהתורמת, מופרות בהפריה חוץ גופית בתאי זרע, והעוברים שהתפתחו מוחזרים לרחם הפונדקאית. 

תרומת ביציות מתחילה, מטבע הדברים, עם איתור התורמת שהינו שלב בעל משמעות רבה לגבי אחוזי הצלחת ההליך בסופו של היום, ועל כן יש להקפיד בו על קלה כחמורה. זאת גם ברמה הרפואית וגם מבחינת מראה חיצוני (המשפיע על היילוד).  

חשוב מאד לוודא כי התרומה בלעדית למדינה. כלומר, לאחר שתורמת תרמה ביציות להליך פונדקאות אחד, היא לא תתרום ביציות נוספות לזוגות אחרים מאותה המדינה (ואין חשש למצב של "Sharing Eggs").
 

יש לאתר תורמת העומדת בשורה ארוכה של בדיקות רפואיות מחמירות. החל מבדיקות הנוגעות לרקע הרפואי והבריאותי, דרך בירורים גניקולוגיים, וכלה בהתחקות אחר מחלות גנטיות, מחלות זיהומיות וכמובן אורח חיים בריא (ללא צריכת אלכוהול או סמים, ללא עישון וכדומה).

עם איתורה של התורמת מתחיל שלב ההפריה שנפתח בהכנה תרופתית המאפשרת לתורמת לייצר מספר ביציות רב, מהן תבחרנה הטובות והמתאימות ביותר. האם הפונדקאית, במקביל, מקבלת טיפול הורמונלי שמטרתו לסייע לה להגיע מוכנה למועד המיוחל.

כאשר הביציות נשאבות משחלותיה של התורמת, הן מועברות מיד למעבדה בכדי להפרותן עם זרע האב. העוברים המפותחים מוחזרים לרחם האם הפונדקאית באמצעות קטטר דק, ומכאן והלאה מתחיל ההיריון (אגב תמיכה הורמונלית, כמובן). על פי רוב מוחזרים לרחם היולדת 1-2 עוברים, כאשר עוברים מוקפאים נוספים נשמרים לעתיד.

התורמות שלנו ברויאל פונדקאות

רויאל פונדקאות מציעה גישה למאגר מקיף של תורמות מקסימות, לבביות ויפות תואר, ומסייעת בבחירת התורמת המתאימה. התורמות שלנו הן נשים צעירות בגילאי 29-21 בעלות רקע רפואי ובריאותי מוקפד. הן אינן מעשנות, בעלות משקל תקין, ומבינות היטב את התהליך שבו בחרו לקחת חלק.

התורמות עוברות סדרה ארוכה ומקיפה מאוד של בדיקות רפואיות, אשר תוצאותיהן שקופות עבורכם ההורים, וזאת בכדי שתוכלו לוודא התאמה מושלמת של התורמת עבורכם.

תרומת ביציות – היתרונות שלנו

אנו נעמיד לרשותכם את מלוא המידע וגם את הניסיון הרב שצברנו כדי שתוכלו להגיע לבחירה הטובה ביותר עבורכם. אם אתם זקוקים לתרומת זרע נוכל לסייע גם כאן, עם גישה למאגרים הרלבנטיים וניסיון עשיר בתחום.

הליך תרומת ביציות עם סוכנות רויאל פונדקאות כולל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד בהשירותים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ