סוזן ויואל דלויה – "שני יהלומים"

היום אני אוחז בידי שני אוצרות, שני יהלומים, אשר להם ייחלתי כל חיי – תאומים שממלאים את חיי ומביאים אור לביתי. כמה שחיכיתי לרגע הזה. לאחוז את ילדיי שלי.

בדרך שעברתי היו לא מעט תלאות, עד שפגשתי באילנה והצוות שלה ברויאל פונדקאות. רק אז החלום שלי התחיל להתממש. בכל צעד בדרך להגשמת החלום היה לי ליווי אישי, הבנה, אוזן קשבת והדרכה באופן המקצועי ביותר ואף מעבר לכך.

אילנה היוותה בשבילי משפחה במדינה הזרה אליה הגעתי. חשתי הקלה וידעתי שאני בידיים טובות… בעצם, בידיים הכי טובות. לרגע לא חשתי לבד. אילנה תמיד הגישה לי ליווי צמוד ע"י צוות מקצועי ביותר, שתמיד נתנו מענה לכל שאלה, ודאגה להרגיע כשהתעוררו חששות.

המסע שלי החל לפני מספר שנים, כאשר חיפשתי חברה אמינה. החוויות שעברתי לא היו קלות, והיה קשה להתמודד כשהיו כישלונות. ואז התמזל מזלי. את אילנה הכרתי דרך חברים משותפים מניו יורק, עיר מגורנו, שהמליצו לי עליה.

הדבר היחיד שאני מצר עליו הוא שלא הכרתי את אילנה לפני שנים, כשהייתי בתחילת המסע. כמה כאב יכול היה להיחסך ממני.

היום אני מרגיש שאני בפסגת העולם, כי זכיתי בדברים הכי יקרים בעולם, בנסיך ובנסיכה שהם כל עולמי. הכל תודות לאילנה שהיוותה לי ולילדי כמשפחה. החל מתרומת הביצית, מציאת פונדקאית, עדכונים שוטפים לגבי התפתחות הילדים במהלך ההיריון והלידה.

במיוחד בזמן הקורונה בה הייתי צריך להיות בבידוד, בזמן שהגעתי לגאורגיה והקטנטנים שלי כבר נולדו ועד מציאת בית שבו אוכל לשהות ולטפל ביפים שלי עד חזרתי הביתה… ועוד הרבה מעבר לכך… זה רק על קצה המזלג, כל מה שעשתה אילנה למעני ולמען המשפחה שהקמתי.

תודה רבה לך אילנה שלקחת חלק בלתי נפרד בהגשמת החלום של חיי. את לעד תהיי חלק בלתי נפרד מעולמנו.
מאיתנו באהבה ובהערכה רבה,
אביגיל, דניאל
סוזן ויואל דלויה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד בסיפורים אישיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ