בר ושלומי גרינבוים

לאילנה בר דידונה – האחת והיחידה!!!

איך מודים לאישה שהגשימה את משאלת הלב העמוקה ביותר? מילים הן מעט מדי כדי לבטא את מה שבאמת יש בלב.

כשנה לאחר שקיבלנו סיוע ממך במהלך תהליך הפונדקאות של בתנו הבכורה, בלב רחב מתוך הבנה ללבנו ולמצוקה שנקלענו אליה, ללא תנאים, ללא תמורה, מתוך רצון לסייע ולב זהב – החלטנו לצאת עמך לדרך לתהליך נוסף.

כבר מתחילת התהליך הבנו ע"י איזו רשת מקצוענים אנחנו מטופלים, צוות אדיר היושב בגיאורגיה ומטפל בתהליך, בפונדקאית ובבייבי היקרה לנו מכל – במאה עיניים ומקרוב. ההתחלה הhיתה חלקה לחלוטין, קיבלנו פונדקאית מדהימה ונקלטנו כבר בניסיון הראשון אך זה אינו סיפור אגדות והתהליך לא היה חף מקשיים – הקורונה פרצה לעולמנו כבר בטרימסטר הראשון להיריון, דלקת בשתן של הפונדקאית, VSD (חור בין חדרי הלב) של התינוקת – ודווקא מתוך הקשיים התגלו העוצמות והיכולות של סוכנות רויאל – קיבלנו מענה מיידי, רפואי ומקצועי מקיף לכל קושי ולכל בעיה.

החל מנהג צמוד לצורך מענה לצרכיהם הבסיסיים של משפחת הפונדקאית על מנת שלא יצטרכו להיחשף לקורונה, דרך בדיקות רפואיות מורחבות נוספות לפונדקאית ולתינוקת ועד נוכחותי בלידת בתי בתקופת קורונה שבה אף זוג לא הורשה להיכנס לבתי החולים. כל בקשה נענתה והתחושה הייתה שאנו הלקוחות היחידים של רויאל, על אף שכמובן שלא היינו כאלו.

עם התהליך התעצמה תחושת המשפחה שאנו מרגישים גם כיום כלפי סוכנות רויאל ואילנה בפרט. לציין כי התחושה שאילנה היקרה, שהביאה את שלוש בנותיה בפונדקאות בעצמה, מבינה ללב ההורים המיועדים, משמעותית ובולטת בכל צעד בתהליך המורכב והרגיש הזה.

ממליצים בחום לכל זוג לצאת לדרך בידיים הבטוחות והאמינות של אילנה בר דידונה,
בר, שלומי, אגם ושחף רותם-גרינבוים

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד בסיפורים אישיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ