שירותי פונדקאות בגאורגיה

Surrogacy in Georgia Intended Parents and Surrogacy

פונדקאות בגאורגיה

גאורגיה היא הופכת במהירות לאחת המדינות המבוקשות ביותר לביצוע הליך פונדקאות כטיפול בר השגה לפתרון בעיית האי-פוריות. בעוד בארה”ב, בריטניה וקנדה עלות הליך IVF אחד נע בין $100,000 ל-$150,000 ואף יותר, בגאורגיה, ובייחוד ב-Royal Surrogacy, אנו מספקים את אותם השירותים ומאפשרים לך לחסוך כ-60% מסך עלות ההליך!
מסיבה זו, עוד ועוד לקוחות בינלאומיים שוקלים נסיעה לגאורגיה כיעד להגשמת החלומות שלהם ולהיות הורים. שיעורי ההצלחה שלנו הנם גבוהים למדי מכיוון שאנו נוקטים באמצעים נוספים על מנת להבטיח כי ההריון אכן מתרחש כתוצאה מההפריה המלאכותית. והפונדקאיות שאנו בוחרים הן נשים בריאות, אשר הולידו ילדים לפני כן בלידות רגילות וללא סיבוכים בריאותיים.

אם פונדקאית היא אשה חזקה מבחינה רגשית ובעלת חוסן נפשי המסכימה לשאת את העובר ברחמה במשך תשעה חודשים עד ללידת התינוק עבור אישה אחרת המנועה מלהכנס להריון מסיבות רפואיות. האם הפונדקאית יכולה להיות חברה או קרובת משפחה,וכן אישה זרה לחלוטין אשר עשויה לקבל תמורה כספית כדי לשמש כפונדקאית לטובת הזוג הסובל מאי-פריון. הסכום שישולם לפונדקאית נכלל בתוכניות שלנו וההורים המיועדים אינם צריכים לדאוג לכך כלל.

עם זאת, מובן שהפונדקאות, במיוחד כאשר היא מתבצעת בחו”ל, הוא עניין רגיש. ולכן יש ל-Royal Surrogacy צוות של אנשי מקצוע, הכולל יועצים משפטיים שמכינים את כל החוזים הדרושים להחתמת האישה התורמת את הביצית, הפונדקאית וההורים המיועדים. זאת כדי להבטיח כי לא תהיינה בעיות משפטיות לאחר לידת התינוק.

ב-Royal Surrogacy, אנו מוודאים שכל אם פונדקאית מטופלת היטב לאחר כניסתה להריון. הן נבדקות באופן שגרתי וכל הבדיקות הרפואיות הדרושות ובדיקות האולטרסאונד מבוצעות להן בתזמון המומלץ. גם אחרי ההריון, אנו ממשיכים לתמוך בפונדקאיות ומציעים להן תוכניות פיצוי אטרקטיביות כדי שבעתיד תהיינה מוכנות לשמש כאמהות פונדקאיות שוב. כמו כן, אנו מקצים להורים המיועדים מתאם תוכנית המסייע להם לאורך התקופה המתוחה הזו ותומך בהם מבחינה רגשית. זאת כדי להבטיח שההורים רגועים ומרוכזים במהלך ההריון, ושהם אכן יהיו מוכנים ליטול על עצמם את האחריות העצומה המהווה להיות הורים בהגיעה הזמן.

ההורים המיועדים יידרשו להגיע לגאורגיה לפחות פעמיים לטובת הצלחת ההליך. בפעם הראשונה, כאשר הם יידרשו לספק את הזרע (ו/או את לבצע את שאיבת הביצית במקרה של מחזור עצמי) למרפאה שלנו ולחתום על חוזים משפטיים כדי להתחיל בהליך. ובפעם השנייה, כאשר התינוק נולד ועל ההורים לקבל אותו ולקחת אותו הביתה. בין הביקור הראשון לשני, כל משך ההליך, הם יהיו בקשר עם הרופאים, האם הפונדקאית ומתאם התוכנית באמצעות סקייפ, דוא”ל או מסרונים.

החוק הגאורגי מתיר במפורש את השימוש בהפריה חוץ-גופית, הידועה גם בשם רבייה מלאכותית או טיפול פוריות, לטיפול בבעיות אי פוריות של בני זוג. בני הזוג עשויים להחליט לפנות להליך פונדקאות כדי שיהיה להם ילד משלהם באמצעות הליך IVF כלשהו בו עשויה להדרש תרומת ביצית. אי פוריות הגבר מטופלת גם באמצעות ICSI או הזרקת זרע באמצעות מיקרומניפולציה, הליך שגם מתיר החוק הגאורגי. בכל מקרה, לאחר הצלחת הליך הפונדקאות, ההורים יורשו לקחת את הילד בחזרה הביתה כהורים ואפוטרופוסים הבלעדיים עליו.

שירותי פונדקאות

מגיעים אלינו לקבל שירותי פונדקאות לקוחות ממדינות שונות, כגון בריטניה, ארה”ב, קנדה, ישראל, יפן, אוסטרליה, סין, רוסיה ושוודיה. אנחנו מבינים שזה בלתי אפשרי עבור ההורים המיועדים להשאר בגאורגיה במשך כל ההיריון. לכן אנו מציעים להם תוכניות גמישות וברי השגה לחלוטין כדי לאפשר להם להגיע אלינו כאשר זאת נדרש מהם בלבד. אנו משתמשים באמצעי תקשורת חדשניים, כולל דוא”ל, מסרונים וסקייפ, כדי לוודא שההורים המיועדים מעורבים בכל שלב של הליך הפונדקאות, החל מההתאמה עד להריון ולידת התינוק.

אחת הבעיות שבהן נתקלים רוב ההורים והמטרידה אותם היא הנפקת תעודת הלידה והדרכון עבור הרך הנולד כדי שיוכלו לנסוע בחזרה הביתה, לארצם, בקלות כהורים מאושרים. אנו, ב-Royal Surrogacy, גאים להכריז על אסטרטגיה שעובדת בשיתוף פעולה עם היועץ המקומי בארץ הלקוח, כדי לעמוד בדרישות המשפטיות המלאות ולמנוע בעיות בשלב מאוחר יותר. לקוחותינו הבינלאומיים מקבלים גם ייעוץ לגבי רכישת ביטוח בריאות עבור התינוק שלהם שנולד בהליך פונדקאות בגאורגיה.

הורים מיועדים ופונדקאות

אנו נוקטים במספר צעדים המוגדרים היטב הנוגעים לא רק להורים המיועדים, אלא גם לאם הפונדקאית ולאישה התורמת את הביצית, כדי להבטיח שההליך יהיה כמסע בטוח ומאורגן עד ללידת התינוק.
ההורים המיועדים יכולים לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט שלנו או לחייג אלינו לקביעת מועד לפגישת ייעוץ בחינם במרפאה שלנו.
ברגע שההורים מחליטים להרשם אצלנו ולהצטרף לאחת מתוכניות הפונדקאות שלנו, אנו מקצים להם מתאם תוכנית שיסייע להם לאורך כל הליך הפונדקאות.
אנו מעודדים ומאפשרים תקשורת פתוחה בין הפונדקאיות, תורמות הביציות וההורים המיועדים. הם מכירים אחד את השני, ומרגישים בנוח אחד עם השני והם בטוחים שיצליחו להגיע ליעדו של ההליך בהצלחה.
מתאמי התוכנית שלנו הוכשרו בכל הנוגע לעבודה בתיאום עם סוכנויות צד שלישי כדי שההליך יתקדם באופן חלק עבור הלקוחות שלנו.
כל החוזים המשפטיים חתומים כדין להסכים לתנאי המסע הזה שהוצע לאם הפונדקאית וכן לתורמת הביצית.
התורמת את הביצית עוברת הליך שאיבת ביצית ומכינים את האם הפונדקאית להעברת העובר. מרפאת ה-IVF בה יבוצעו ההליכים היא מרפאה העובדת בשיתוף פעולה עם Royal Surrogacy.
הצוות המשפטי שלנו מסייע להורים להשלים את כל הניירת הנדרשת כדי לצאת מגאורגיה בבטחה. הוא יעזור לכם לקבל תעודת לידה ודרכון עבור הרך הנולד כדי שתוכלו לחזור לארצכם.
ההורים מוכנים לחזור לארצם כדי להתחיל את חייהם החדשים!

הפונדקאות הבינלאומית עשויה להישמע כמו חלום המתגשם עבור אלפי הורים מיועדים הממוקמים ברחבי תבל בשל התעריפים התחרותיים הגבוהים ומסד הנתונים העצום של תורמות הביציות שבהישג ידיהם, אבל באותו זמן ההליך נראה להם קצת קשה ומאתגר מאוד מבחינת רגשית. ב-Royal Surrogacy, אנו דואגים לכל לקוחותינו ומספקים להם את כל התמיכה שהם זקוקים לו באמצעות מערכת תמיכה חזקה כדי להפוך את המסע הזה למהנה ופורה כפי שהיא הייתה בארץ המוצא שלהם.
אנו מוודאים שלקוחותינו חוזרים הביתה מרוצים לחלוטין מהשירותים שלנו.
בסוכנות הפונדקאות שלנו מובטחת תוכנית המוצעת בעלות הנמוכה ביותר!

תוכנית VIP

ב-Royal Surrogacy המשימה שלנו היא הצלחת ההליך למען ההורים המיועדים, כדי שיוכלו לחזור הביתה עם תינוק בריא.
המטרה העיקרית שלנו היא לא להעלות את מחירי החבילות שלנו, אלא להציע שירות מקצועי הן ללקוחותינו המקומיים והן לבינלאומיים.
תוכנית ה-VIPשלנו הוא המועדף על רוב לקוחותינו בשל התכונות האטרקטיביות שלה והטבותיה. למידע נוסף על תוכנית ה VIP לחצו כאן.

לפרטים נוספים התקשרו: 03-7370597

Call Now Button