פונדקאות בארגנטינה

ארגנטינה, הממוקמת במרכז דרום-אמריקה, היא אחת המדינות המתקדמות והליברליות ביותר בטיפולי פוריות, תרומת ביציות ופונדקאות. בשנים האחרונות צברה המדינה שם ומוניטין בתור בית חם עבור הליכי פונדקאות לזוגות מכל קצוות תבל. לרבות זוגות ישראלים המוצאים בפונדקאות בארגנטינה סל של פתרונות, וכן זוגות הומוסקסואליים המעוניינים בפונדקאות גאה להקמת משפחה.

ארגנטינה היא אחת המדינות היחידות בעולם שהסדירה בחקיקה את ההליך של הבאת ילד לעולם בפונדקאות. היא מובילה באמריקה הלטינית בטיפולי רבייה מסייעת (ART) ביחס למיליון נפש. כמו כן, המדינה עשירה בקליניקות המתמחות בטיפולי פוריות והפריה חוץ גופית. בואנוס איירס, בירתה, היא ביתן של כמה מהקליניקות המובילות בדרום-אמריקה.

הציבור הארגנטינאי ידוע בסובלנותו כלפי אנשים מכל מגדר, נטייה מינית, דת ומוצא אתני. האוכלוסייה המקומית הינה בעלת אופי חם, והשהייה של ההורים המיועדים בארגנטינה היא תמיד נעימה ומחבקת. למעלה מ-7 מיליון תיירים מבקרים מדי שנה בארגנטינה והם נהנים ממגוון פתרונות אירוח בשלל רמות. כולל אתרים איכותיים בקרבת מוסדות רפואיים.

להלן כמה מהיתרונות הבולטים של פונדקאות בארגנטינה:
  • פתיחות כלפי משפחות "חדשות" – ארגנטינה היא אחת המדינות היחידות המציעות פתרון של פונדקאות גם להורים יחידנים או זוגות חד מיניים (גברים הומוסקסואליים). פתיחות זו גם מוגדרת בחוק וגם מתכתבת עם האופי הליברלי של המדינה ואוכלוסייתה.
  • חקיקה ליברלית ואזרחות בתוך ימים ספורים – החקיקה הליברלית בארגנטינה מהווה קרקע משפטית מצוינת להליכי פונדקאות. התינוקות הנולדים במדינה, גם במסגרת הליכי פונדקאות, זכאים לדרכון ארגנטינאי (ואזרחות). "החוק הלאומי להפריה מסייעת" עבר בסנאט הארגנטינאי בשנת 2013.
  • מתקנים רפואיים מתקדמים – ארגנטינה, ובעיקר בירתה בואנוס איירס, התברכה בשורה ארוכה של מתקנים רפואיים מובילים בתחום רפואת הרבייה. לרבות קליניקות להפריה חוץ גופית המהוות מוקד עלייה לרגל מכל היבשת הלטינית, וצוותים רפואיים דוברי אנגלית הנחשבים לשם דבר בתחום. המרכזים הרפואיים מאובזרים במיטב הטכנולוגיה בתחום הרבייה והפוריות.
  • ללא המתנה ארוכה לתרומת ביצית ופונדקאיות – ארגנטינה היא מדינה בעלת אוכלוסייה של כ-45 מיליון תושבים. הנשים הארגנטינאיות נחשבות ליפות בעולם, ובמדינה מאגר גדול של מועמדות לתרומת ביצית ופונדקאיות.
פונדקאות בארגנטינה עם רויאל פונדקאות

רויאל פונדקאות מתגאה בשיעורי הצלחה גבוהים במיוחד של פונדקאות בארנגטינה. אנו מכירים את כל הניואנסים שקשורים בחקיקה הארגנטינאית בתחום הפונדקאות ומציעים מארג שלם של פתרונות המותאמים אישית לכל זוג וזוג. לסוכנות מאגר רחב היקף של פונדקאיות ותורמות ביציות מרשימות, בעלות נתונים רפואיים ופסיכולוגיים מתאימים.

בראש הצוות שלנו בארנגטינה עומד רופא מומחה בעל שם בטכניקות של רבייה מסייעת בארגנטינה בפרט ובדרום אמריקה בכלל. הראשון שיישם לידת תינוקות בהפריה חוץ גופית בארנגטינה בשנת 1985, ואשר פועל בתחום מזה כ-40 שנה. 

בשנת 2018, לאור פעילותו רבת השנים, העניקה לו עיריית בואנוס איירס אות "הצטיינות מיוחדת". עוד קודם לכן הוגדר בתור "מומחה לרבייה אנושית" על ידי האגודה הארגנטינאית לרפואת הרבייה. מכהן כשותף כבוד של האגודה הברזילאית לרבייה ושל החברה הצ'יליאנית למיילדות וגניקולוגיה. 

החל משנת 2016 משלב הרופא המומחה שלנו את עבודתו כמנהל רפואי של מרפאת הפוריות שהקים, עם תפקידו כרכז התכנית הלאומית בארגנטינה להעתקה רפואית. מרפאת ההפריה החוץ גופית שהקים מקיימת קשרים הדוקים עם הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בואנוס איירס, והצוות הרפואי שלה מפרסם קבוע עבודות מחקר בכתבי עת מדעיים נחשבים.

 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד ביעדים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ