עשרה הצעדים לתינוק שלכם

רויאל פונדקאות מאמינה בתפיסה לפיה הצלחתו של הליך פונדקאות נגזרת מתוך בנייה מוקפדת של תהליך ברור ושקוף עם מערך צעדים מוגדר בכל מקרה ומקרה.

אנו עובדים על בסיס תרשים זרימה מקצועי שנבנה מתוך ניסיון של עשרות שנים, ומבוסס על הגורמים המקצועיים המובילים בתחום. ההצמדות לפרוטוקול הפונדקאות מאפשרת הקטנה עד כדי מניעה של כל סיבוך או קושי.

היות שאנו מודעים לכך כי הליך הפונדקאות הוא תקופה מורכבת עבור בני הזוג מבחינה רגשית ומעשית, הצוות עומד לימינכם בכל שלב ושלב. זאת מתוך תחושת שליחות, בשקיפות מלאה ובזמינות מרבית. להלן 10 הצעדים המרכזיים בהליך פונדקאות בחו"ל עם רויאל פונדקאות.

פגישה

הליך הפונדקאות מתחיל עם פגישה מול צוות רויאל פונדקאות. לפגישה רצוי להביא את מלוא המסמכים הרפואיים הרלבנטיים וכל תיעוד נוסף שיכול לסייע (כמובן שתקבלו "צ'ק ליסט" שיאפשר לכם להתארגן כיאות). בפגישה תוכלו לשאול כל שאלה ואנו נענה במלוא הפירוט. לרבות בנושאי אחוזי הצלחה לפי הנסיבות. תקבלו מידע מפורט לגבי סוגיות הקשורות לעלות הפונדקאות בחו"ל, ומספרי טלפון של הורים שעברו עמנו את התהליך בעבר.

בחירת המסלול הנכון

רויאל פונדקאות מציעה מספר מסלולים אפשריים להליך הפונדקאות והאפשרויות העומדות לפתחכם תוצגנה במלואן לאחר קבלת מלוא המידע. ביחד נבחר את המסלול המתאים ונחל בסגירת הקצוות הלוגיסטיים, הרגולטוריים, הפיננסיים וכדומה. שימו לב כי מתוך מדיניות של שקיפות מלאה, תוכלו לדעת כבר בשלב זה מהי עלות הליך הפונדקאות. ללא "אותיות קטנות" ומבלי שתידרשו להתמודד עם "הוצאות בלתי צפויות" בהמשך הדרך.

בדיקות במרפאה לבחירתכם

עם בחירת המסלול הנכון תקבלו רשימה של הבדיקות הרפואיות המקדימות אותן יהיה עליכם לבצע במרפאה לבחירתכם. תוצאות הבדיקות תשלחנה אלינו לניתוח ופענוח.

אישור הליך הפונדקאות

במידה שתוצאות הבדיקות מאפשרות פונדקאות במדינה הרלבנטית (גיאורגיה, אוקראינה או ארגנטינה), וככל שהרופאים המקצועיים ברויאל פונדקאות יאשרו כי אתם אכן כשירים וזכאים להתחיל את המסע, נעביר אליכם את המסמכים המשפטיים להתקשרות עמנו. החתימה על המסמכים תהיה לאחר שניתנה לכם האפשרות לעיין בהם באופן מוקפד.

איתור תורמת ביצית ואיתור פונדקאית

איתור הפונדקאית ובמידת הצורך איתור תורמת הביצית הם צעדים מרכזיים וראשונים בהליך הפונדקאות. בכדי לסייע בכך תקבלו גישה מלאה לנתונים מפורטים על כל אחת ואחת מהתורמות והפונדקאיות שלנו. תוכלו לקבל גם ייעוץ והתאמה מאנשי הצוות המקצועי והרפואי של רויאל פונדקאות.

לוגיסטיקה ותכנון הנסיעה

רויאל פונדקאות תעמיד לרשותכם איש צוות שיהיה איש הקשר הישיר שלכם מרגע זה ועד לסיום ההליך. איש הקשר מטעמנו יעמוד לימינכם ברמה של 24/7, יתכנן עמכם (ועבורכם) את הנסיעה לחו"ל ויטפל במלוא הפרטים. החל מהזמנת כרטיסי טיסה ואיסוף מנמל התעופה, דרך הסדרת המלון וכלה בליווי בפועל לקליניקה. איש הצוות יסייע בתיאום פגישות מול הרופאים, האם הפונדקאית והגורמים המשפטיים הדרושים לחתימה על מסמכים רגולטוריים מקומיים.

העברת העוברים לרחם הפונדקאית

בשעה טובה, העוברים המפותחים מוחזרים לרחמה של האם הפונדקאית. אם תחפצו תוכלו להיות נוכחים בקליניקה או בבית החולים. כך תוכלו להיות עדים לתהליך בזמן אמת. לאחר מכן תשובו הביתה, בליווי איש הצוות שלנו.

מעקב היריון בשקיפות מלאה

מרגע שהעוברים נקלטו וההיריון החל, תקבלו באופן שוטף וברציפות דיווחים לגבי נתונים והתרחשויות. במסגרת זו תוכלו לקבל תמונת מצב עדכנית לגבי מצבה של הפונדקאית, תוצאות בדיקות ההיריון שהיא עוברת, מין העובר או העוברים וכו'. לפני תהליך הלידה המשוער אתם צפויים להגיע לחו"ל בכדי להיות נוכחים ברגע המרגש של יציאת התינוק לאוויר העולם.

שחרור מבית החולים

לאחר הלידה נמשיך ללוות אתכם עד לשחרור התינוק מבית החולים. תעברו לדירה מצוידת שהוכנה עבורכם מראש, ותקבלו את חבילת הלידה האקסקלוסיבית שלנו שכוללת ציוד רב עבור תינוקכם ועבורכם. נציגינו ידאגו לכם מא' ועד ת', ויאפשרו לחוות את תקופת הזמן המרגשת הזו באופן הטוב ביותר. כולל שירותי ניקיון, מטפלות לתינוק וכדומה.

חוזרים ארצה

במקביל לשהותכם בדירה, נציגי רויאל פונדקאות יסייעו בטיפול בכל הבירוקרטיות הדרושות לשם הנפקת אישורים ודרכון לרך הנולד. כך שתוכלו לשוב הביתה בשעה טובה כמשפחה שהתרחבה. מזל טוב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ