מור וגיל

למשפחת רויאל היקרה,

הגענו אליכם אחרי דרך לא פשוטה שעברנו בעצמנו. היינו חשדנים, מותשים, לא ידענו בכלל מהי פונדקאות אך היינו נחושים להרחיב את משפחתנו.

כבר מהשיחה הראשונה עם אילנה היה "קליק", היה משהו שונה, משהו שלא היה אצל אף אחת מהסוכנויות האחרות (כמובן שעשינו מרתון מפגשים ושיחות עם כולם).

אחרי שיחה ראשונית שבה אילנה קצת האירה לנו את הדרך, סיפקה אינפורמציה ובעיקר הקשיבה למה שאנחנו רוצים – החלטנו להיפגש. משם הכל היסטוריה 😊. עלינו על טיסה לטביליסי, שזה בערך כל מה שהיינו צריכים לעשות, כי אילנה אירגנה ה-כ-ל (מלון, הסעות, המלצות למסעדות. כל מה שהעלנו על דעתנו וגם מה שלא).

למחרת בבוקר נפגשנו עם הצוות של רויאל. חיכתה לנו קבלת פנים חמה, מזמינה ובעיקר מעודדת ונותנת תקווה. אחרי שפגשנו את כל הצוות ושאלנו את כל השאלות שרצינו, החלטנו לחתום חוזה ולהתקדם ביחד.

תהליך פונדקאות כרוך בחוסר וודאות גבוה, ותהליך פונדקאות בחו"ל על אחת כמה וכמה נראה לנו יותר מפחיד ומורכב.

לאורך כל הדרך אילנה והצוות היו זמינים עבורו. בכל שעה, לכל שאלה וגם כמעט לכל רצון שלנו (כי מי שוכח מתאם לכבל של המחשב הנייד ומביאים לו למלון אחד ב-21:00 בלילה, וזו רק דוגמה אחת). הדיווחים על הבדיקות היו בסמוך לבדיקה ולפעמים גם On-Line. כזאת שקיפות סיפקו לנו, וזה נתן לנו כל כך הרבה רוגע.

הרגשנו שיש לנו אוזן קשבת, שאנחנו עטופים ובידיים שאפשר לסמוך עליהן. כשהיה לנו ספק, אילנה הגדילה ובדקה חוות דעת נוספת עם עוד רופאים, תרגמו לנו את המסמכים כך שנוכל להתייעץ גם בארץ ושנרגיש יותר בטוחים ורגועים. בכל שיחה, בדיקה וייעוץ הבנו כמה חשובה הייתה הבחירה שלנו בסוכנות כמו רויאל שחורטת על דגלה את המושגים מקצועיות ואנושיות.

ואם נבחר לדייק אז א-נ-ו-ש-י-ו-ת.

אחרי 37 שבועות זכינו לצרף את עמית אל משפחתנו. תינוק מהמם שהחליט להגיח בהפתעה וקצת מוקדם אל העולם, ושסיפק לנו גם קצת "ניסיון" בפגיה. לצערנו לא הספקנו להגיע ללידה אבל בתוך כל הלחץ של למצוא טיסה ולהגיע אליו הכי מהר שניתן, היה לנו אי של שקט כשידענו שהצוות של רויאל לא עוזב אותו, מלווה אותו בכל הבדיקות (וכמובן שאנחנו מקבלים דיווחים או שותפים לשיחות). ידענו שהצוות שואל את כל השאלות הרפואיות שהיינו שואלים בעצמנו, ובעיקר לא משאיר את עמית לבד בזמנים שניתן היה לבקר אותו.

כמובן שכמו במפגשים הקודמים, אילנה סידרה לנו הסעות, דירה (כלולה בחבילה שחתמנו עליה), חבילת לידה מפנקת ובערך כל מה שהיה צריך או שרצינו כדי שנוכל להתמקד רק בעמית. שוב, כמו לאורך כל התהליך, היה לנו שקט נפשי ויכולנו להתמקד בדבר הכי חשוב.

אז… לזוגות (ברי המזל) שיבחרו לעשות את המסע המשוגע הזה עם רויאל ואילנה, נאחל המון בהצלחה ושתצאו במהרה עם ידיים מלאות.

לרויאל ולאילנה אנו מאחלים שתמשיכו בעבודה המסורה והקשה שלכם, ללא פשרות כפי שאתם עושים כל יום, כדי שעוד זוגות יזכו להרחיב את משפחתם ולהצטרף למשפחת רויאל.

אוהבים ומודים עד אינסוף,

משפחת דגן

גיל, מור, אורי, עמית וגלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד בסיפורים אישיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ