לין נתי אודל וניתאי סויסה

את המסע המטורף שלנו התחלנו לפני כשנתיים.

עם כל הקושי והחששות, התחלנו לחפש כל פיסת מידע על הליך פונדקאות. כמובן שעלו לנו הרבה שאלות. התחלנו לברר ברשתות החברתיות, שוחחנו עם הרבה אנשים וחברות בארץ ובחו"ל, תאמנו פגישות עם חברות אחרות, אך משהו שם לא היה שלם.

המליצו לנו על חברת רויאל פונדקאות בגאורגיה. שוחחנו בטלפון עם אילנה והיא הדריכה אותנו על ההליך. סיפרה על הסוכנות, על עצמה, דיברה בגובה העיניים, ומיד היה קליק. הרגשנו שלמים ובטוחים למרות המרחק.

מיד סגרנו טיסה להתרשם מהמקום. כשהגענו לגיאורגיה המתינה לנו קבלת פנים VIP כשאילנה דואגת לנו להכל, מא' ועד ת'. שם קבלנו החלטה שלמה לסגור איתה ולהתחיל בהליך.

אילנה ואנחנו התחלנו ביחד את ההליך לפונדקאות. כל אחד במסע שלו. לאורך כל הדרך דאגה אילנה לעדכן ולהדריך אותנו דרך טלפונים על כל פרט קטן. מרגע הכנת הפונדקאית להחזרה, ועד ההכנה ללידה.

אילנה תמיד דאגה שהכל יהיה בטופ ולא התפשרה על כלום. אם משהו לא היה נראה לה, הייתה משנה. העיקר שאנחנו נקבל את הכי טוב שיש.

חשוב לא פחות – היא דאגה שנהיה חלק בלתי נפרד מההליך למרות המרחקים ביננו. ווידאה שנרגיש כאילו ההיריון מתרחש אצלנו, תוך שהיא שולחת ומעדכנת על כל בדיקה או מצב רפואי. לכל שאלה ידעה לתת תשובות. לא משנה באיזו שעה, תמיד הייתה מחזירה לנו מענה מהרופאים הכי טובים בתחום.

הגענו ללידת התאומים מאוד נרגשים ונורא בלחץ. אילנה, קטי וצוות המשרד היו שם כדי להדריך אותנו. לאחר השחרור, הבן נכנס לאשפוז ל-10 ימים, ואילנה הייתה צמודה אלינו. דאגה ודברה עם הרופאים, לקחה אותנו לקניות לתאומים, ווידאה שנקבל הרגשה אמיתית של משפחתיות ובית.

אין ספק שכשנרצה אחים לאודל וניתאי, רויאל פונדקאות תהיה הכתובת. זכינו להכיר אישה אמינה, הגונה, אנושית, סובלנית, דואגת, והכי חשוב – עם חוש הומור. לביאה שנלחמת בשבילנו על הכל ולא מתפשרת על כלום. שמחים להשתייך למשפחת 'רויאל פונדקאות' ובע"ה שנפגש בעתיד שוב ברגעים כאלה. שמחים שבחרנו בך שתלווי אותו בהקמת המשפחה.

זוכרים ואוהבים אותך תמיד לין נתי אודל וניתאי סוויסה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד בסיפורים אישיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ