חשוב ביותר: ההבדל בין רויאל פונדקאות לסוכנויות תיווך זולות (אך יקרות)

למרות שזוגות ישראלים רבים מתקשים להקים משפחה גם לאחר אין ספור טיפולי פוריות, פתרון הפונדקאות בארץ איננו זמין בלשון המעטה. בין אם בשל הרגולציה הקשה ובין אם בעקבות המחסור בפונדקאיות זמינות ומתאימות.

המצוקה הזו מנוצלת עד תום על ידי סוכנויות תיווך בסטנדרטים נמוכים שאינן באמת מספקות שירות לזוגות אלא "רוכבות" על המצוקה הנפשית והרגשית ומעניקות שירותי תיווך בלבד. שירותים הניתנים מתוך שיקולים כספיים גרידא ועלולים לגרום להליכי סרק, סיבוכים רפואיים ולוגיסטיים, אובדן כספי וגרוע מכך – עוגמת נפש ופגיעה בחלום המשפחה. כיצד פועלות סוכנויות אלה ואיך תדעו להיזהר? התשובות כאן. 

ההחלטה על פונדקאות לא מתקבלת ביום אחד ובטח שלא בחלל הריק. רוב הזוגות שמגיעים למסקנה שפונדקאות היא הפתרון הנכון בעבורם, עברו ככל הנראה תלאות לא מעטים. גם ברמה הרפואית, מבחינת בדיקות וטיפולי פוריות, וגם ברמה הנפשית והאישית עם רכבת הרים של חששות וייאוש.

כאשר בני הזוג מתחילים במסע (המתיש לא פחות) של איתור הסוכנות המתאימה שתעמוד לצידם, הם צפויים להיתקל גם בהצעות מחיר אטרקטיביות מדי. הצעות מחיר של חברות שמציעות לכאורה "עולם ומלואו", אך בפועל אינן מתפקדות אלא כ"מתווכות" בלבד.

שימו לב! סוכנויות תיווך אלה "מנצלות" באופן ציני את מצבם הרגשי והרפואי הרגיש של הזוגות. הן מציעות מחירים זולים, זולים מדי, ועוטפות אותם בהבטחות חסרות בסיס על קליניקות מפוארות או חוזים העתירים ב"אותיות קטנות" (אך דרמטיות).

רבים אינם מודעים למלוא המשמעויות שמקופלות מאחורי המחיר האטרקטיבי, שכן רב הנסתר על הגלוי. כתוצאה מכך זוגות עלולים למצוא את עצמם מוציאים סכומי עתק. לעתים מבלי שהם מגיעים בסוף הדרך לתוצאה המיוחלת – הרחבת המשפחה.

במה דברים אמורים? לדוגמה. חברות תיווך רבות מפנות את התהליך לעבודה עם מרפאות במדינות מתפתחות שמתפקדות "לכאורה" כבתי חולים אמריקאים (אך בפועל אינן כאלה באמת). לרוב אין להן מענה למצבי חירום והן גובות אין ספור "תוספות" בגין שירותים שונים. תוספות אלה גורמות למחיר לזנק מעלה, למרות שהניסיון מלמד שהן אינן אלא חלק בלתי נפרד מהתהליך.

רויאל פונדקאות מסייעת לזוגות בהליכי פונדקאות. היא איננה פועלת כמתווכת אלא מול אנשי מקצוע מטעמה ועם שיתופי פעולה הדוקים עם המומחים המובילים בתחום. כעת אנו גם מגישים לכם כמה שאלות שחשוב לברר לפני שבוחרים חברה להליך פונדקאות (בגיאורגיה ובכלל).  

איך מגויסות הפונדקאיות?

גיוס הפונדקאית הוא שלב קריטי בהליך הפונדקאות. שלא כמו סוכנויות תיווך למיניהן, רויאל פונדקאות מגייסת פונדקאיות לאחר הליך מוקפד ובליווי רופאים מומחים. כמעט 40% מהמועמדות אינן עוברות את הגיוס וזאת משום שאנו לא מתפשרים בעניין זה על קלה כחמורה (קראו על הפונדקאיות שלנו כאן).

האם יש דאגה לפונדקאית?

הפונדקאית אמנם מקבלת תמורה כספית בעבור תרומתה, אך כסף איננו המשתנה היחיד כאן. על מנת שתהליך הפונדקאות יהיה מוצלח, חשוב לדאוג לפונדקאית לאורך כל ההיריון (ואף אחריו).

רויאל פונדקאות, בניגוד לסוכנויות תיווך, מעניקה לפונדקאיות את מלוא המעטפת הרפואית, הפסיכולוגית והכלכלית הדרושה. כולל ביטוחים מקיפים ביותר. נדבך זה נעדר תדיר מהצעות המחיר של סוכנויות תיווך למיניהן. בסוכנויות אלה, ככל שהזוג מעוניין בשירות, הוא יידרש לשאת בתוספת ניכרת.

האם ההחזרות מפוקחות על ידי צוותים רפואיים?

חשוב מאד לוודא כי החזרות העוברים לפונדקאיות מבוצעות באופן המקצועי ביותר. על ידי מומחים מהשורה הראשונה וביניהם אמבריולוגים ומנהלי מעבדה בעלי ניסיון עשיר.

בסוכנויות תיווך רבות ההחזרות אינן נעשות בהכרח על ידי מומחים בעלי שם, ולעתים קרובות הזוגות נדרשים לשאת בתשלום בגין כל החזרה. ברויאל פונדקאות, לעומת זאת, ההחזרות הן ללא עלויות נוספות. 

מי הצוות הרפואי שעומד לצדכם ומהן הקליניקות בהן יתבצע ההליך?

סוכנויות תיווך רבות מבקשות להוזיל עלויות ובמקרים רבים הן רק מתווכות בין הזוגות לקליניקות המציעות את המחירים הזולים ביותר. מכאן קצרה הדרך למרפאות פוריות שאינן עומדות בשורה הראשונה של הסטנדרט הרפואי המערבי.

ברויאל פונדקאות אנו נוקטים כאן במדיניות מחמירה. אנו עובדים עם שתי קליניקות מהטובות ביותר בגיאורגיה. הזוגות מוזמנים להתרשם מהמידע הרב אודותיהן ואודות הצוותים הפעילים בהן (קראו כאן על הקליניקות שלנו). איננו דורשים תשלום נוסף בעבור "שדרוג" רמת הקליניקה או הצוות, וזאת משום שברירת המחדל שלנו היא הטובה ביותר.

מה קורה בהפסקת הריון?

הריון הוא תקופה מאתגרת שצפויים לה אתגרים. במקרה של הפסקת היריון, רויאל פונדקאות מאפשרת לזוגות להתחיל בהליך חדש. בסוכנויות תיווך ייתכן מאד שהפרוצדורה הזו של "להתחיל מאפס" תהיה כרוכה בעלויות ניכרות בסך עשרות אלפי שקלים.

שמירת הריון? פגיה?

הריונות רבים בהליכי פונדקאות, ובמיוחד הריונות מרובי עוברים הנפוצים בהליכים אלה, דורשים מענה מבחינת שמירת הריון בבית חולים פרטי או טיפול בפגיה.

ברויאל פונדקאות (המתגאה בשיעורי הצלחה גבוהים של לידות תאומים), אנו מציעים גם מסלולים בהם השירותים הללו כלולים במחיר. זאת בניגוד לסוכנויות מתווכות שאצלן תדרשו לשאת בתשלומים יקרים במקרים אלה.

האם המחיר כולל בדיקות הריון ואחריות רפואית?

בבחירת חברה להליך פונדקאות יש לוודא כי המחיר כולל את כל הבדיקות הדרושות לתקינות ההיריון ובריאות הפונדקאית והעובר. כך גם יש לברר כי הסוכנות המלווה נושאת באחריות הרפואית (ולא, לדוגמה, גורמים חיצוניים).

ברויאל פונדקאות זהו הסטנדרט. גם בדיקות היריון קפדניות (כולל בדיקות נחוצות בהתאם למעקב ההיריון) וגם אחריות רפואית מלאה על ידנו. הכל כלול במחיר ההליך וללא תוספות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד ברויאל בלוג

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ