הקליניקות ובית היולדות

טיבן ורמתן של הקליניקות בהליך הפונדקאות הינו מפתח חשוב בשיעורי ההצלחה. בבחירת הקליניקה המתאימה יש לעמוד על קוצו של יוד, ולהקפיד על קלה כחמורה. חשוב להתקשר אך ורק עם קליניקות עתירות ניסיון, המצוידות במכשור המתקדם ביותר, ואשר מובלות על ידי צוות רופאים מומחים בעלי שם.

הקליניקות ממלאות תפקידים שונים במסגרת ההפריה החוץ גופית, וכמובן שלאחר מכן עם החזרת העוברים לרחם הפונדקאית. איכות ההון האנושי של הצוות, כמו גם הניסיון והמכשור הרפואי, מבססים את הפרמטרים להצלחת הפונדקאות ולסיומה בלידת תינוקות בריאים.

בקליניקות מבוצעות פרוצדורות רפואיות כגון השבחת זרע, ייצור עוברים, טיפול בעוברים קפואים, הפרייה חוץ גופית והחזרת עוברים לרחם הפונדקאית. הפונדקאית תהיה תחת השגחה רפואית של הקליניקה עד שבוע 8 להיריון, ולאחר מכן תעבור למעקב הריון אצל גניקולוג מומחה.

ברויאל פונדקאות אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות לעבור הליך פונדקאות בחו"ל בקליניקות מובילות, וותיקות ואיכותיות (לבחירתכם). היות שלקליניקה כאמור תפקיד מהותי בהליך הפונדקאות, אנו דוגלים בתפיסה לפיה בני הזוג יבחרו את המקום הנכון בעבורם (כמובן תחת ייעוץ מקצועי מצדנו).

ציוד חדשני ועדכני – צוותים מעולים 

הקליניקות עמן אנו עובדים מאובזרות עם הציוד החדשני והעדכני ביותר בתחום ובסטנדרטים מערביים מהשורה הראשונה. הצוות הרפואי מבוסס על רופאים מומחים דוברי אנגלית, ומספק את מלוא המעטפת המקצועית הדרושה – פוריות, אמבריולוגיה, אנתולוגיה ועוד.

מחקרים רבים מצביעים על כך שנדבך מרכזי בסיכויי ההצלחה של הליך הפונדקאות נגזר ממצבה המשפחתי והנפשי של הפונדקאית, ולא רק מהפרופיל הרפואי שלה. בישראל, לדוגמה, תהליך האיתור של הפונדקאית יכול לארוך למעלה משנה, מרגע האיתור ועד הלידה.

לא בכדי, ישראלים רבים שמבקשים פתרון של הרחבת המשפחה באמצעות פונדקאות בחו"ל, מתעניינים בפתרון בגיאורגיה, באוקראינה או בארגנטינה. הבחירה לא מבוססת רק על אדנים כלכליים, אלא נעוצה גם בזמינות גבוהה של פונדקאיות מקומיות שהינן ראויות ומתאימות. זאת בנוסף לחקיקה המקומית אשר מעגנת היטב את זכויות ההורים המיועדים, ואלו נחשבים מיד לאחר הלידה כאפוטרופוסים טבעיים ללא צורך במעורבות משפטית (קראו למשל הפונדקאות לפי החוק הגיאורגי).

בחברת רויאל פונדקאות אנו מודעים היטב לאתגרים שבמציאת הפונדקאית המתאימה, ועל כן מאתרים עבור הזוגות פונדקאית מתוך מאגר פונדקאיות צעירות, בריאות ומקסימות. הפונדקאיות שלנו הינן נשים בגילאי 19-35 אשר עוברות סדרה של בדיקות רפואיות ופסיכולוגיות מקדימות לוודא התאמתן להליך. כמובן שהן נהנות מטיפול מסור מצד אנשי הצוות והמומחים הרפואיים של רויאל פונדקאות, ואנו בוחרים נשים אחראיות המבינות היטב את המשמעות העמוקה של הפונדקאות.

הפונדקאיות במאגר של רויאל פונדקאות אינן מונעות רק מתשלום כספי אלא גם מתחושת שליחות המקופלת בהכרה בכך שיש להן ההזדמנות להעניק לבני הזוג את המתנה הגדולה ביותר. הליווי של אנשי רויאל פונדקאות נמשך גם לאחר ההיריון ואנו דואגים לרווחתן הנפשית והפיזית בכל שלב.

מרגע קליטת ההריון, הצוות שלנו נמצא בקשר מתמיד עם הפונדקאית, ודואג לוודא כי היא מקפידה על מנוחה, בדיקות מעקב היריון, נטילת תרופות במידת הצורך, ויטמינים, תזונה נאותה ומנוחה כללית.

הקליניקות שלנו בגיאורגיה
ReproART - המרכז הגיאורגי-אמריקני לרפואת פוריות

המרכז הרפואי הגיאורגי-אמריקני לרפואת פוריות, ReproART, נשען על וותק של כ-10 שנים ומתמחה באבחון וטיפול בכל סוגי טיפולי הפוריות. לרבות מומחיות מתקדמת בהפריה חוץ גופית (IVF). המרכז פועל בכל תחומי בריאות הרבייה בקרב נשים וגברים.

לאורך השנים נולדו במסגרת פעילות המרכז כ-4,500 תינוקות. המקום ידוע בשיעורי ההצלחה הגבוהים ב-IVF, תרומת ביצית ולידות תאומים.

בראשו עומדת ליקה צ'קוניה, בעלת למעלה מ-30 שנות ניסיון בהפריה חוץ גופית בגיאורגיה, וכ-8 שנות ניסיון במרפאות הפריה חוץ גופית בארה"ב (כולל מוסדות מובילים כדוגמת מכון ג'ונס לרפואת הרבייה בנורפולק, ווירג'יניה, והמשרדים לפוריות OFRM בניו יורק). צ'קוניה היא נשיאת החברה הגיאורגית לרפואה רב-כימית וביולוגיה ונציגת גיאורגיה ב-ESHRE (האגודה האירופית לרבייה ואמבריולוגיה אנושית).

תפיסת העבודה במרכז הרפואי ReproART מבוססת על המודל האמריקאי. החל מהצעדים המוקדמים ביותר וכלה בסטנדרטים הגבוהים והקפדניים בעולם. כל זאת תוך מעטפת רחבה של רופאים מומחים, פסיכולוגים, אחיות ואנשי צוות. ההחלטות מתקבלות תוך שיתוף פעולה בין הצוות הרפואי והמטופלים, וכל זאת בשקיפות מלאה מול בני הזוג המצפים.

IVF Georgia, מרכז הפוריות הסקנדינבי

IVF Georgia, מרכז הפוריות הסקנדינבי, הוקם על בסיס שיתוף פעולה בין מספר מרפאות רבייה סקנדינביות. הקליניקה פועלת בגיאורגיה מאז שנת 2009 ולאורך השנים נולדו בעזרתה למעלה מ-1,000 תינוקות. המרכז עובד על בסיס בית החולים הקליני, מפעיל מעבדה קלינית מודרנית מורשית, וכן בית יולדות ברמה גבוהה עם צוות מקצועי ונוכחות רפואית בפרופיל גבוה.

במקום מוצעים למטופלים גישה מודרנית ואינדיבידואלית המכוונת לטיפול בבעיות פוריות, כמו גם שירותים רפואיים באיכות גבוהה. IVF Georgia חבר בהנהלת ESHRE (האגודה האירופית לרבייה ואמבריולוגיה אנושית) וב-ASRM (האגודה האמריקאית לרפואת רבייה).

הצוות הרפואי במרכז הפוריות הסקנדינבי עובר באופן קבוע הכשרות במרפאות הפוריות המובילות בעולם, וזאת בכדי לשפר את כישוריו ולהעמידו בחזית החדשנות בתחום. המטופלים במרכז מגיעים מכל קצוות תבל ומקבלים במקום מענה למגוון טכניקות הרבייה, לרבות תרומת ביציות ופונדקאות.

אנו עובדים על בסיס בית החולים הקליני החמישי, שם יש לנו מעבדה קלינית מודרנית, בית יולדות ברמה בינלאומית, צוות מקצועי ביותר ורופאים מומחים בפרופיל גבוה.

בית היולדות

בית היולדות עמו אנחנו עובדים ברויאל פונדקאות כולל מחלקת יילודים ופגיה המספקים את מלוא הטיפול הנדרש לרך הנולד. הבחירה בבית היולדות נגזרה מתוך עמידה בלתי מתפשרת על שני מדדים מרכזיים:

  • מתקן רפואי חדשני ומתקדם.
  • מחלקת יילודים ופגיה בתוך תחומי בית היולדות.

ההורים יכולים לשהות בחדר פרטי ומפנק ביחד עם התינוק או התינוקות, עד לשחרור בו יעברו ביחד לדירה מאובזרת שהוכנה עבורכם מראש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד בהשירותים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ