הפונדקאיות שלנו

בחירת הפונדקאית הינה, מטבע הדברים, בעלת חשיבות מכרעת להצלחת הליך הפונדקאות. יש לברור באופן הדוק ומוקפד את הפונדקאית, אשר תישא את הילד/ים ברחמה במשך תשעת החודשים של ההיריון. כך גם חשוב מאד להתקשר אך ורק עם פונדקאית בעלת נתונים רפואיים ופסיכולוגיים מתאימים.

מחקרים רבים מצביעים על כך שנדבך מרכזי בסיכויי ההצלחה של הליך הפונדקאות נגזר ממצבה המשפחתי והנפשי של הפונדקאית, ולא רק מהפרופיל הרפואי שלה. בישראל, לדוגמה, תהליך האיתור של הפונדקאית יכול לארוך למעלה משנה, מרגע האיתור ועד הלידה.

לא בכדי, ישראלים רבים המבקשים פתרון של הרחבת המשפחה באמצעות פונדקאות בחו"ל, מתעניינים בפתרון בגיאורגיה, אוקראינה או ארגנטינה. הבחירה לא מבוססת רק על אדנים כלכליים, אלא נעוצה גם בזמינות גבוהה של פונדקאיות מקומיות, ראויות ומתאימות. זאת בנוסף לחקיקה המקומית אשר מעגנת היטב את זכויות ההורים המיועדים, ואלו נחשבים מיד לאחר הלידה כאפוטרופוסים טבעיים ללא צורך במעורבות משפטית (קראו למשל הפונדקאות לפי החוק הגיאורגי).

בחברת רויאל פונדקאות אנו מודעים היטב לאתגרים שבמציאת הפונדקאית המתאימה, ועל כן מאתרים עבור הזוגות פונדקאית מתוך מאגר פונדקאיות צעירות, בריאות ומקסימות. הפונדקאיות שלנו הינן נשים בגילאי 19-35 אשר עוברות סדרה של בדיקות רפואיות ופסיכולוגיות מקדימות לוודא התאמתן להליך. כמובן שהן נהנות מטיפול מסור מצד אנשי הצוות והמומחים הרפואיים של רויאל פונדקאות, ואנו בוחרים נשים אחראיות המבינות היטב את המשמעות העמוקה של הפונדקאות.

הפונדקאיות במאגר של רויאל פונדקאות אינן מונעות רק מתשלום כספי אלא גם מתחושת שליחות המקופלת בהכרה בכך שיש להן ההזדמנות להעניק לבני הזוג את המתנה הגדולה ביותר. הליווי של אנשי רויאל פונדקאות נמשך גם לאחר ההיריון ואנו דואגים לרווחתן הנפשית והפיזית בכל שלב.

מרגע קליטת ההריון, הצוות שלנו נמצא בקשר מתמיד עם הפונדקאית, ודואג לוודא כי היא מקפידה על מנוחה, בדיקות מעקב היריון, נטילת תרופות במידת הצורך, ויטמינים, תזונה נאותה ומנוחה כללית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד בהשירותים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ