הסיפור שלי

כשרוצים להביא תינוק לאוויר העולם, לא עושים את זה עם עסקנים או מתווכים חסרי ניסיון. אתם צריכים לידכם את הטובים ביותר. איך אני יודעת את זה? כי עברתי את הכל בעצמי

אחרי שבע שנים של קושי פיזי ונפשי, ואחרי רכבת בלתי נגמרת של הורמונים, טיפולים, הזרקות, הוצאות אדירות ויותר מעשר הפלות – הבנתי שעליי למצוא דרך חדשה להקים את המשפחה שחלמתי עליה.

פניתי לסוכנות לפונדקאות בניו יורק, עיר מגוריי, והתחלתי בתהליך שהתגלה כארוך, קשה ויקר מאוד, עם הוצאות נלוות גדולות שלא ידענו עליהן בתחילת הדרך. אחרי יותר משנה נוספת של סבל הבנתי שמדובר בתעשייה שלמה שמתפרנסת מהכישלונות ומהכאב העצום שלנו. הבנתי שיש מי ש"גוזר קופון" מהקושי והצער של ההורים, ושאין לי ברירה אלא למצוא את המקום הנכון להליך הפונדקאות שלי בעצמי.

למזלי, אני גיאורגית במקור ודוברת את השפה, כך שיכולתי ליזום תהליך פונדקאות בגיאורגיה. "הפעם", אמרתי לעצמי, "אני עושה את זה כמו שצריך". השקעתי מאמצים אדירים בחיפוש אחר הקליניקות המתקדמות והמובילות בגיאורגיה, באיתור בתי החולים עם הציוד והמכשור החדשני ביותר, והתקשרות עם הרופאים הטובים במדינה. היום אני כבר אמא מאושרת לשלושה ילדים שנולדו כולם בהליך פונדקאות.

באמצעות "רויאל פונדקאות" החלטתי לחלוק את זה גם עם אחרים. עוד לפני שמסע ההיריון של הפונדקאית שלי הסתיים, כבר הקמתי סוכנות פונדקאות חדשה ויחידה בעולם הפונדקאות. סוכנות שמה שעומד מאחוריה הוא ההבנה העמוקה שלי את החוויה שלכם, ההורים שבדרך.

אני גאה בכך שבזכות פעילות הסוכנות היה לי את הכבוד לתרום ללידתם של מאות תינוקות. ילדים למשפחות ישראליות, אמריקאיות, איטלקיות ומכל אירופה, שנולדו בסיוע ובתמיכה של הסוכנות שלנו.

אני מזמינה אתכם להצטרף למשפחת רויאל פונדקאות. אנחנו מבינים את הקושי הגדול שאתם נמצאים בו, את הכאב והרצון העז לתינוק ואת החלומות הנפלאים על המשפחה החדשה שלכם. נצעד עמכם יד ביד, עד שהחלומות האלה יתגשמו ואתם תחבקו את התינוק שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ