גיל ורבקה

הכרנו את אילנה ממש במקרה. היינו רגע לפני חתימת חוזה מול חברה אחרת, ואז סיפרו לי על אילנה. מיד קישרו בינינו, ובעלי טס לפגוש אותה. מעבר למקצועיות, המידע והאמינות שהיא הציגה, הייתה לאילנה תשובה לכל אחת מעשרות השאלות ששאלנו. מענה ברור ומקצועי.

מיד הבנתי שאילנה באה ממקום זך וטהור שמקורו בכאב העבר שלה. ידעתי שיש לי שותפה למסע הזה. מישהי שמבינה אותי.. מישהי שמכילה אותי.. מישהי שיודעת מה עבר עליי..

מבחינתי, זה היה שווה את הכל. הייתי הלקוחה הישראלית הראשונה של הסוכנות (רויאל היא חברה בינלאומית), ולמרות שכולם בישראל דאגו סביבי, ידעתי שאני בידיים בטוחות.

התקדמנו בזריזות ולא בזבזנו רגע. חתמנו על חוזה, נמצאה עבורנו פונדקאית תוך כמה ימים, וההחזרה הייתה תוך חודש. לשמחתי הילד המתוק שלי נקלט בהחזרה הראשונה. זה לא מובן מאליו, ומראה על מקצועיות ברמה גבוהה.

המסע עם אילנה היה מופלא. היא ידעה להכיל אותי בכל שלב. נתנה כתף תומכת, עקבה אחר הפונדקאית לוודא שהיא בסדר, שהיא עוברת בדיקות, ושהכל מתנהל כמו שצריך עם הרופאים הכי טובים בתחום.

הגענו ללידה מאוד מרוגשים, נורא בלחץ, ואילנה פשוט הייתה איתנו יד ביד. חוותה איתנו, התרגשה בשבילנו ודאגה לנו. הבן שלי היה מאושפז עוד 10 ימים, ואנשי הצוות של רויאל לא עזבו את בית החולים לרגע. דואגת, מדברת עם הרופאים, מסבירה לנו כל דבר, ועוזרת בכל הפרוצדורות. זה היה ממש מקסים. הרגשה של בית, הרגשה של משפחתיות.

אין לי ספק שזה היה המקום הנכון בעבורנו לעבור את החוויה המטורפת הזאת. אין לי ספק שכשאני ארצה עוד ילד, אילנה תהיה הכתובת. מי שיעשה פונדקאות דרך רויאל יהיה מרוצה מא' ועד ת'. מקצועיות.. אמינות.. רגישות.. וכל היוצא בזה. יש לסוכנות מסלולים נהדרים שכל בן אדם יכול לעמוד בו. הסוכנות לא לוקחת תשלומים שלא צריך באמת, ועושה הכל באהבה שלמה וגדולה.

אילנה היקרה, זו הזדמנות להגיד לך תודה. תודה על האור, תודה שעזרת לנו להכניס לחיינו את הבן המתוק שלנו.

אוהבים אותך מאוד, גיל רבקה אברהם ובנות לארזה.

אלבום התמונות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
עוד בסיפורים אישיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ