אודות רויאל פונדקאות

רויאל פונדקאות מתמחה במתן מענה לזוגות המעוניינים בהליך של פונדקאות בחו"ל, תוך התמחות ספציפית בהליכי פונדקאות בגיאורגיה, באוקראינה ובארגנטינה. הסוכנות הינה בעלת מוניטין של למעלה מ-98% הצלחה, ובמידה שהינכם מעוניינים לעבור הליך פונדקאות בודד, אזי אנו מציגים את "רקורד" התאומים הגבוה בענף.

היות שמדובר בסוכנות היחידה שפועלת מתוך בתי חולים (בגיאורגיה, אוקראינה וארגנטינה), רויאל פונדקאות מקיימת קשרים ושיתופי פעולה הדוקים עם הצוותים הרפואיים המקומיים.

רויאל פונדקאות פועלת לפי פרוטוקול מסודר שנכתב הן על ידי מומחים מובילים בתחומם והן על בסיס ניסיון עתיר שנים. החברה הוקמה על ידי אילנה בר-דידונה, ישראלית לשעבר וגיאורגית במקור, המתגוררת בארה"ב, ואשר עברה בעצמה מסע ארוך וקשה אל האימהות. כישראלית ממוצא גיאורגי הדוברת את השפה, מנכ"לית הסוכנות מבינה את התרבות המקומית, ומסוגלת להבטיח תקשורת תקינה ובונה עם הצוות והרשויות.

התפיסה שלנו בסוכנות רויאל פונדקאות היא להעניק לכל הורה לעתיד את הטיפול האישי המסור, הצמוד והמקצועי ביותר. זאת על בסיס מאגרים מפוקחים ומבוקרים של תורמות ביציות, פונדקאיות, קליניקות מובילות להפריה חוץ גופית (בסטנדרטים מערביים מהשורה הראשונה) וכמובן יחס אישי ושקיפות מלאה. לסוכנות מתודולוגיה ברורה לגבי ההליך על שלביו השונים, ואנו מקפידים על עלויות ידועות מראש, הסכם הוגן ושקט נפשי.

הפונדקאיות של רויאל פונדקאות הינן נשים צעירות ובריאות אשר עברו סדרה מקיפה של בדיקות מקדימות בטרם כניסתן למאגר החברה. במקביל הן זוכות לטיפול וליווי לאורך כל הדרך, ואף לאחר הלידה. אנו משתפים פעולה עם פונדקאיות שנבחרו לא רק בהתאם לפרופיל הרפואי, אלא גם לאחר הבנה והכרה בחשיבותו של ההליך עבור ההורים המיועדים.

שירותי הסוכנות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ